Stackpole Electronics Inc WW1FT2K05
Part No.:
WW1FT2K05
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW1FT2K05.pdf
Description:
RES 2.05K OHM 1% 1W AXIAL