Stackpole Electronics Inc WW1AFT8R25
Part No.:
WW1AFT8R25
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW1AFT8R25.pdf
Description:
RES 8.25 OHM 1% 1W AXIAL