Stackpole Electronics Inc WW1AFT4R00
Part No.:
WW1AFT4R00
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW1AFT4R00.pdf
Description:
RES 4 OHM 1% 1W AXIAL