Stackpole Electronics Inc WW12FT681R
Part No.:
WW12FT681R
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW12FT681R.pdf
Description:
RES 681 OHM 1% 0.4W AXIAL