Stackpole Electronics Inc RPC2512JT82R0
Part No.:
RPC2512JT82R0
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RPC2512JT82R0.pdf
Description:
RES 82 OHM 5% 1.5W 2512