Stackpole Electronics Inc RPC2512JT820R
Part No.:
RPC2512JT820R
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RPC2512JT820R.pdf
Description:
RES 820 OHM 5% 1.5W 2512