Stackpole Electronics Inc RMCP2010FT68R0
Part No.:
RMCP2010FT68R0
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
RMCP2010FT68R0.pdf
Description:
RES 68 OHM 1% 1W 2010