Stackpole Electronics Inc RMCF2512FT3K16
Part No.:
RMCF2512FT3K16
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RMCF2512FT3K16.pdf
Description:
RES 3.16K OHM 1% 1W 2512