Stackpole Electronics Inc RMCF2512FT13K3
Part No.:
RMCF2512FT13K3
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RMCF2512FT13K3.pdf
Description:
RES 13.3K OHM 1% 1W 2512