Stackpole Electronics Inc RMCF2512FT121K
Part No.:
RMCF2512FT121K
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RMCF2512FT121K.pdf
Description:
RES 121K OHM 1% 1W 2512