Stackpole Electronics Inc MLFA1FTC15R0
Part No.:
MLFA1FTC15R0
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0207
Datasheet:
MLFA1FTC15R0.pdf
Description:
RES 15 OHM 1% 1W MELF 0207