Stackpole Electronics Inc MLFA1FTC100K
Part No.:
MLFA1FTC100K
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0207
Datasheet:
MLFA1FTC100K.pdf
Description:
RES 100 KOHM 1% 1W MELF 0207