Skyworks Solutions Inc. 565CAA11M0592BCGR
Part No.:
565CAA11M0592BCGR
Datasheet:
565CAA11M0592BCGR.pdf
Description:
OSCILLATOR SMD
Product details
1. How to order 565CAA11M0592BCGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 565CAA11M0592BCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 565CAA11M0592BCGR?
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 11.0592 MHz 11.0592 MHz 11.0592 MHz 11.0592 MHz 11.0592 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 145mA 145mA 145mA 145mA 145mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)