Skyworks Solutions Inc. 565CAA10M0000ACG
Part No.:
565CAA10M0000ACG
Datasheet:
565CAA10M0000ACG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ CMOS
Product details
1. How to order 565CAA10M0000ACG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 565CAA10M0000ACG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 565CAA10M0000ACG?
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 145mA 145mA 145mA 145mA 145mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)