Skyworks Solutions Inc. 560GAA24M0000BCGR
Part No.:
560GAA24M0000BCGR
Datasheet:
560GAA24M0000BCGR.pdf
Description:
OSCILLATOR SMD
Product details
1. How to order 560GAA24M0000BCGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 560GAA24M0000BCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 560GAA24M0000BCGR?
Frequency 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 145mA 145mA 145mA 145mA 145mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)