Skyworks Solutions Inc. 560CAD24M0000ACG
Part No.:
560CAD24M0000ACG
Datasheet:
560CAD24M0000ACG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order 560CAD24M0000ACG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 560CAD24M0000ACG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 560CAD24M0000ACG?
Frequency 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 135mA 135mA 135mA 135mA 135mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)