Skyworks Solutions Inc. 560BAA25M0000BCGR
Part No.:
560BAA25M0000BCGR
Datasheet:
560BAA25M0000BCGR.pdf
Product details
1. How to order 560BAA25M0000BCGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 560BAA25M0000BCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 560BAA25M0000BCGR?
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 130mA 130mA 130mA 130mA 130mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)