Skyworks Solutions Inc. 560BAA2556M00BCG
Part No.:
560BAA2556M00BCG
Datasheet:
560BAA2556M00BCG.pdf
Product details
1. How to order 560BAA2556M00BCG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 560BAA2556M00BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 560BAA2556M00BCG?
Frequency 2.556 GHz 2.556 GHz 2.556 GHz 2.556 GHz 2.556 GHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 130mA 130mA 130mA 130mA 130mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)