Skyworks Solutions Inc. 560AAA156M250BCGR
Part No.:
560AAA156M250BCGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
560AAA156M250BCGR.pdf
Description:
OSCILLATOR SMD
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order 560AAA156M250BCGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 560AAA156M250BCGR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 560AAA156M250BCGR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series Ultra™ Si560 Ultra™ Si560 Ultra™ Si560 Ultra™ Si560 Ultra™ Si560
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz 156.25 MHz 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.5V ~ 3.3V 2.5V ~ 3.3V 2.5V ~ 3.3V 2.5V ~ 3.3V 2.5V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 160mA 160mA 160mA 160mA 160mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)