Skyworks Solutions Inc. 545GAA3M50000ACG
Part No.:
545GAA3M50000ACG
Datasheet:
545GAA3M50000ACG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 3.5000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order 545GAA3M50000ACG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 545GAA3M50000ACG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545GAA3M50000ACG?
Frequency 3.5 MHz 3.5 MHz 3.5 MHz 3.5 MHz 3.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 141mA 141mA 141mA 141mA 141mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)