Skyworks Solutions Inc. 545ECA19M2000ACGR
Part No.:
545ECA19M2000ACGR
Datasheet:
545ECA19M2000ACGR.pdf
Product details
1. How to order 545ECA19M2000ACGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 545ECA19M2000ACGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545ECA19M2000ACGR?
Frequency 19.2 MHz 19.2 MHz 19.2 MHz 19.2 MHz 19.2 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL HCSL HCSL HCSL
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 126mA 126mA 126mA 126mA 126mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)