Skyworks Solutions Inc. 545EAA16M8750BCG
Part No.:
545EAA16M8750BCG
Datasheet:
545EAA16M8750BCG.pdf
Product details
1. How to order 545EAA16M8750BCG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 545EAA16M8750BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545EAA16M8750BCG?
Frequency 16.875 MHz 16.875 MHz 16.875 MHz 16.875 MHz 16.875 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL HCSL HCSL HCSL
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 126mA 126mA 126mA 126mA 126mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)