Skyworks Solutions Inc. 545DAA322M265BCGR
Part No.:
545DAA322M265BCGR
Datasheet:
545DAA322M265BCGR.pdf
Product details
1. How to order 545DAA322M265BCGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 545DAA322M265BCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545DAA322M265BCGR?
Frequency 322.265 MHz 322.265 MHz 322.265 MHz 322.265 MHz 322.265 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CML CML CML CML CML
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 121mA 121mA 121mA 121mA 121mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)