Skyworks Solutions Inc. 545CAA40M2500ACGR
Part No.:
545CAA40M2500ACGR
Datasheet:
545CAA40M2500ACGR.pdf
Product details
1. How to order 545CAA40M2500ACGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 545CAA40M2500ACGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545CAA40M2500ACGR?
Frequency 40.25 MHz 40.25 MHz 40.25 MHz 40.25 MHz 40.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 127mA 127mA 127mA 127mA 127mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)