Skyworks Solutions Inc. 545CAA36M8640BCG
Part No.:
545CAA36M8640BCG
Datasheet:
545CAA36M8640BCG.pdf
Product details
1. How to order 545CAA36M8640BCG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 545CAA36M8640BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545CAA36M8640BCG?
Frequency 36.864 MHz 36.864 MHz 36.864 MHz 36.864 MHz 36.864 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 127mA 127mA 127mA 127mA 127mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)