Skyworks Solutions Inc. 545BAB400M000BCGR
Part No.:
545BAB400M000BCGR
Datasheet:
545BAB400M000BCGR.pdf
Product details
1. How to order 545BAB400M000BCGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 545BAB400M000BCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BAB400M000BCGR?
Frequency 400 MHz 400 MHz 400 MHz 400 MHz 400 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 121mA 121mA 121mA 121mA 121mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)