Skyworks Solutions Inc. 545BAA500M000BCG
Part No.:
545BAA500M000BCG
Datasheet:
545BAA500M000BCG.pdf
Product details
1. How to order 545BAA500M000BCG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 545BAA500M000BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BAA500M000BCG?
Frequency 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 121mA 121mA 121mA 121mA 121mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)