Skyworks Solutions Inc. 544BCAC002111BCG
Part No.:
544BCAC002111BCG
Datasheet:
544BCAC002111BCG.pdf
Product details
1. How to order 544BCAC002111BCG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 544BCAC002111BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 544BCAC002111BCG?
Frequency 163.2 MHz 163.2 MHz 163.2 MHz 163.2 MHz 163.2 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 111mA 111mA 111mA 111mA 111mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)