Skyworks Solutions Inc. 540CCA29M9700ACGR
Part No.:
540CCA29M9700ACGR
Datasheet:
540CCA29M9700ACGR.pdf
Product details
1. How to order 540CCA29M9700ACGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 540CCA29M9700ACGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 540CCA29M9700ACGR?
Frequency 29.97 MHz 29.97 MHz 29.97 MHz 29.97 MHz 29.97 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 108mA 108mA 108mA 108mA 108mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)