Skyworks Solutions Inc. 540BBA775M000ACGR
Part No.:
540BBA775M000ACGR
Datasheet:
540BBA775M000ACGR.pdf
Product details
1. How to order 540BBA775M000ACGR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 540BBA775M000ACGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 540BBA775M000ACGR?
Frequency 775 MHz 775 MHz 775 MHz 775 MHz 775 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 111mA 111mA 111mA 111mA 111mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)