Sensata-Airpax IELK11-1-52-100.-A-01-V
Part No.:
IELK11-1-52-100.-A-01-V
Datasheet:
IELK11-1-52-100.-A-01-V.pdf
Product details
1. How to order IELK11-1-52-100.-A-01-V on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the IELK11-1-52-100.-A-01-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IELK11-1-52-100.-A-01-V?
CurrentRating(Amps) 100A 100A 100A 100A 100A
VoltageRating-AC 415 V 415 V 415 V 415 V 415 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V