Sensata-Airpax IELHK11-1-62-70.0-K-01-V
Part No.:
IELHK11-1-62-70.0-K-01-V
Datasheet:
IELHK11-1-62-70.0-K-01-V.pdf
Product details
1. How to order IELHK11-1-62-70.0-K-01-V on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the IELHK11-1-62-70.0-K-01-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IELHK11-1-62-70.0-K-01-V?
CurrentRating(Amps) 70A 70A 70A 70A 70A
VoltageRating-AC 415 V 415 V 415 V 415 V 415 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V