Sensata-Airpax IEGHS66-1-62F-18.0-01-V
Part No.:
IEGHS66-1-62F-18.0-01-V
Datasheet:
IEGHS66-1-62F-18.0-01-V.pdf
Product details
1. How to order IEGHS66-1-62F-18.0-01-V on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the IEGHS66-1-62F-18.0-01-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IEGHS66-1-62F-18.0-01-V?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
CurrentRating(Amps) 18A 18A 18A 18A 18A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V