Sensata-Airpax IEG66-1REC4-62F-30.0-01-V
Part No.:
IEG66-1REC4-62F-30.0-01-V
Datasheet:
IEG66-1REC4-62F-30.0-01-V.pdf
Product details
1. How to order IEG66-1REC4-62F-30.0-01-V on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the IEG66-1REC4-62F-30.0-01-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IEG66-1REC4-62F-30.0-01-V?
Packaging Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk Bulk,Bulk
CurrentRating(Amps) 30A 30A 30A 30A 30A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V