Sensata-Airpax IEG66-1REC4-61-2.50-AQ-01-V
Part No.:
IEG66-1REC4-61-2.50-AQ-01-V
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
IEG66-1REC4-61-2.50-AQ-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order IEG66-1REC4-61-2.50-AQ-01-V on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the IEG66-1REC4-61-2.50-AQ-01-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IEG66-1REC4-61-2.50-AQ-01-V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series IEG IEG IEG IEG IEG
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 2.5A 2.5A 2.5A 2.5A 2.5A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V