Sensata-Airpax CER1-1REC4O-52-30.0-AD-01-T
Part No.:
CER1-1REC4O-52-30.0-AD-01-T
Datasheet:
CER1-1REC4O-52-30.0-AD-01-T.pdf
Product details
1. How to order CER1-1REC4O-52-30.0-AD-01-T on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the CER1-1REC4O-52-30.0-AD-01-T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CER1-1REC4O-52-30.0-AD-01-T?
CurrentRating(Amps) 30A 30A 30A 30A 30A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V