SCHURTER Inc. TA45-ABFXMJ17C0-AZM14
Part No.:
TA45-ABFXMJ17C0-AZM14
Datasheet:
TA45-ABFXMJ17C0-AZM14.pdf
Product details
1. How to order TA45-ABFXMJ17C0-AZM14 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TA45-ABFXMJ17C0-AZM14 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFXMJ17C0-AZM14?
CurrentRating(Amps) 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V