SCHURTER Inc. TA45-ABFXL035C0-AZM01
Part No.:
TA45-ABFXL035C0-AZM01
Datasheet:
TA45-ABFXL035C0-AZM01.pdf
Product details
1. How to order TA45-ABFXL035C0-AZM01 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TA45-ABFXL035C0-AZM01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFXL035C0-AZM01?
CurrentRating(Amps) 3.5A 3.5A 3.5A 3.5A 3.5A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V