SCHURTER Inc. TA45-ABFXKJ28C0-AZM11
Part No.:
TA45-ABFXKJ28C0-AZM11
Manufacturer:
SCHURTER Inc.
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
TA45-ABFXKJ28C0-AZM11.pdf
Description:
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order TA45-ABFXKJ28C0-AZM11 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TA45-ABFXKJ28C0-AZM11 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFXKJ28C0-AZM11?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series TA45-2R TA45-2R TA45-2R TA45-2R TA45-2R
ProductStatus Active Active Active Active Active
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 2.8A 2.8A 2.8A 2.8A 2.8A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V