SCHURTER Inc. TA45-ABFXKJ21C0-AZM11
Part No.:
TA45-ABFXKJ21C0-AZM11
Datasheet:
TA45-ABFXKJ21C0-AZM11.pdf
Product details
1. How to order TA45-ABFXKJ21C0-AZM11 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TA45-ABFXKJ21C0-AZM11 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFXKJ21C0-AZM11?
CurrentRating(Amps) 2.1A 2.1A 2.1A 2.1A 2.1A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V