SCHURTER Inc. TA45-ABFXKJ17C0-AZM12
Part No.:
TA45-ABFXKJ17C0-AZM12
Datasheet:
TA45-ABFXKJ17C0-AZM12.pdf
Product details
1. How to order TA45-ABFXKJ17C0-AZM12 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TA45-ABFXKJ17C0-AZM12 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFXKJ17C0-AZM12?
CurrentRating(Amps) 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V