Samtec Inc. TW-25-09-G-D-200-128
Part No.:
TW-25-09-G-D-200-128
Datasheet:
TW-25-09-G-D-200-128.pdf
Description:
CONN BRD STACK 2.00 50POS
Product details
1. How to order TW-25-09-G-D-200-128 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TW-25-09-G-D-200-128 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TW-25-09-G-D-200-128?
NumberofPositions 50 50 50 50 50
Pitch 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)
Length-OverallPin 0.456 (11.582mm) 0.456 (11.582mm) 0.456 (11.582mm) 0.456 (11.582mm) 0.456 (11.582mm)
Length-Post(Mating) 0.128 (3.251mm) 0.128 (3.251mm) 0.128 (3.251mm) 0.128 (3.251mm) 0.128 (3.251mm)
Length-StackHeight 0.200 (5.080mm) 0.200 (5.080mm) 0.200 (5.080mm) 0.200 (5.080mm) 0.200 (5.080mm)
Length-Tail 0.128 (3.251mm) 0.128 (3.251mm) 0.128 (3.251mm) 0.128 (3.251mm) 0.128 (3.251mm)