LDLN025M12R.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LDLN025M12R.
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.2V @ 250mA | 0.2V @ 250mA | 0.2V @ 250mA | 0.2V @ 250mA | 0.2V @ 250mA |
| Current-Output | 250mA | 250mA | 250mA | 250mA | 250mA |
| Current-Quiescent(Iq) | 25 µA | 25 µA | 25 µA | 25 µA | 25 µA |
| Current-Supply(Max) | 425 µA | 425 µA | 425 µA | 425 µA | 425 µA |
| PSRR | 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz) | 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz) | 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz) | 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz) | 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz) |