Rohm Semiconductor TCFGB0G107M8R
Part No.:
TCFGB0G107M8R
Manufacturer:
Rohm Semiconductor
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1411 (3528 Metric)
Datasheet:
TCFGB0G107M8R.pdf
Description:
CAP TANT 100UF 20% 4V 1411