KDZVTR20B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KDZVTR20B.
| Image |  |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | - | - | - | - | - |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | - | - | - | - | - |
| Impedance (Max) (Zzt) | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C |
| Operating Temperature | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V |
| Supplier Device Package | 10 µA @ 15 V | 10 µA @ 15 V | 10 µA @ 15 V | 10 µA @ 15 V | 10 µA @ 15 V |