Rohm Semiconductor ESR10EZPF3303
Part No.:
ESR10EZPF3303
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
ESR10EZPF3303.pdf
Description:
RES SMD 330K OHM 1% 0.4W 0805