Rohm Semiconductor BD18IA5WEFJ-E2
Part No.:
BD18IA5WEFJ-E2
Manufacturer:
Rohm Semiconductor
Category:
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) Exposed Pad
Datasheet:
BD18IA5WEFJ-E2.pdf
Description:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8HTSOP