Riedon UB5C-680RF1
Part No.:
UB5C-680RF1
Manufacturer:
Riedon
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
UB5C-680RF1.pdf
Description:
RES 680 OHM 1% 5W AXIAL