Riedon FPS2B-25RF1
Part No.:
FPS2B-25RF1
Manufacturer:
Riedon
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Datasheet:
FPS2B-25RF1.pdf
Description:
RES SMD 25 OHM 1% 1.5W D2PAK