Prysmian Group C1357.46.90
Part No.:
C1357.46.90
Manufacturer:
Prysmian Group
Category:
Multiple Conductor Cables
Package:
Datasheet:
C1357.46.90.pdf
Description:
CABLE SPEAKER 2COND 18AWG 5000'
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order C1357.46.90 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the C1357.46.90 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C1357.46.90?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C1357.46.90.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Speaker Speaker Speaker Speaker Speaker
NumberofConductors 2 2 2 2 2
WireGauge 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG
ConductorStrand 16/30 16/30 16/30 16/30 16/30
Jacket(Insulation)Diameter 0.181 (4.60mm) 0.181 (4.60mm) 0.181 (4.60mm) 0.181 (4.60mm) 0.181 (4.60mm)
ShieldType - - - - -
Length 5000' (1524.0m) 5000' (1524.0m) 5000' (1524.0m) 5000' (1524.0m) 5000' (1524.0m)
JacketColor Clear Clear Clear Clear Clear
Ratings - - - - -
Features - - - - -
Voltage 120 V 120 V 120 V 120 V 120 V